3 tipy na vymakané športové stanovištia

Už budúci víkend v nedeľu si budete môcť v Sade Janka Kráľa a Auparku vyskúšať 50 celodenných stanovíšť. Obrovské číslo a množstvo športov a pre viacerých účastníkov určite aj dilema, že čo vyskúšať 🙂 Naša hlavná rada znie, že čo najviac športov! Čím skôr prídete, tým viac toho stihnete. Priamo v Sade si budete môcť kúpiť občerstvenie a samozrejme si aj oddýchnuť v prostredí úžasného parku.

A ktoré tri stanovištia by ste si nemali nechať ujsť?

1.Slovenský paralympijský výbor – lukostreľba a handbike

Naši úspešní paralympionici už po tretíkrát prichystajú možnosť vyskúšať si lukostreľbu a handbike. Jedno z najpopulárnejších stanovíšť nájdete v uličke medzi sochou Janka Kráľa a Auparkom. Odporúčame si vyskúšať obe disciplíny, ktoré budú určite veľkým zážitkom pre každého.

2. The Tribe

Opäť nás úspešný minuloročný účastník. Skvele vymyslené aktivity, veľký počet skvelých trénerov a výborná nálada. Naozaj jedno z ukážkových stanovíšť, do ktorého sa vo veľkom zapájali všetky vekové kategórie. Príďte sa presvedčiť, že aj s jednoduchými cvikmi a predmetmi je možné vytvoriť neuveriteľne zábavné aktivity.

3. Detské odrážadlá

Ak by sme povedali, že je to podmienka pre všetkých rodičov s malými deťmi, tak by sme na vás zbytočne vytvárali tlak.. ale naozaj je to fantasticky zábavná aktivita pre deti 🙂 Malé detičky už od 18 mesiacov si môžu bezpečne vyskúšať Strider odrážadlá a do sýtosti sa vyšantiť. Odporúčame!

Zoznam všetkých športov nájdete na našom webe a taktiež aj program celého podujatia.