Najčastejšie otázky o podujatí

V čom mám prísť na podujatí? Platí sa za niečo? Môžem prísť aj keď som len amatérsky športovec? Mám prísť sám alebo s partiou? Musím sa dopredu prihlásiť?

Keďže sa nám otázky o podujatí často opakujú, rozhodli sme sa pripraviť zoznam otázok.. a odpovedí. 🙂

 

Platí sa za športové aktivity?

Za žiadnu zo športových či sprievodných aktivít sa neplatí. Môžete si ich vyskúšať koľko len budete chcieť a vládať.

Čo v prípade zlého počasia?

Podľa predpovedí nebude pršať, aj keď má byť chladnejšie ako tento týždeň – okolo 18 stupňov. Nezabúdajte, že neexistuje zlé počasie pre šport, ale len zle oblečený športovec! 🙂

Ako oblečený mám prísť na podujatie?

„Dress code“ nie je určený, keďže ale ide o športové podujatie je fajn prísť v pohodlnom oblečení, v ktorom sa dá hýbať. Ale budeme mať dosť aktivít, do ktorých sa môžete zapojiť aj keby ste prišli v obleku či šatách. 😉

Je nutné, aby som mal nejakú skúsenosť so športom?

Vôbec nie! Jedinou podmienkou je to, aby mal človek aspoň trošku pozitívny vzťah k športu. Aktivít aj športov bude na podujatí toľko, že si každý určite vyberie to svoje.

Čo sú celodenné stanovištia a ukážkové tréningy?

Celodenné stanovištia majú na starosti zástupcovia športových klubov od rána až do večera. Čiže kedykoľvek prídete, tak si môžete každý šport vyskúšať.

Ukážkové tréningy majú presný rozpis a preto si treba naplánovať svoj príchod tak, aby ste ich stihli.

Môžem prísť aj sám, s rodinou alebo s niekým, kto má nejaký hendikep?

Samozrejme. Sám, s rodinou, partiou kamarátov, s malými ďeťmi alebo aj so starými rodičmi! Máme desiatky možností pre ľudí, ktorých zaujímajú tak individuálne športy, ako aj kolektívne. A rovnako aj zástupcov Paralympijského či Deaflympijského výboru, takže aj ľudia s hendikepom sú vrelo vítaní.

Mám si priniesť nejaké športové pomôcky?

Netreba, každý športový klub zabezpečuje všetko potrebné. Na našej „pečiatkovej súťaži“ môže každý účastník dokonca získať športové pomôcky a ďalšie ceny. Princíp je jednoduchý – zúčastniť sa aspoň 10 aktivít a odovzdať lístok do tomboly, ktorú budeme priebežne losovať.

Oplatí sa mi prísť len na hodinku – dve?

Určite áno. Pevný harmonogram síce majú ukážkové tréningy, ale celodenné stanovištia (ktorých je tento rok 38) fungujú celý deň od 10:00 do 18:00.

Budem sa mať kde osviežiť?

Samozrejme, budú k dispozícii predajné stánky so zdravou stravou, kávou, občerstvením a rôznymi chuťovkami. Taktiež bude pri Leberfingeri celý bezplatný pitný režim od BVS.

Je potrebné sa niekde prihlásiť?

Nie je. Stačí naozaj len prísť s dobrou náladou a zašportovať si 🙂

 

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám mail alebo na Facebook!

3 thoughts on “Najčastejšie otázky o podujatí

  1. Spätné upozornenie: cialis generic

Comments are closed.