Oddýchnite si a zabavte sa v SWAN CHILL OUT ZONE

Vo SWANe fandíme športu a podporujeme tradičné aj netradičné športové podujatia, miestne športové kluby a juniorské súťaže, aby sa stal šport súčasťou zdravého životného štýlu slovenských detí aj dospelých. Aj preto sme sa rozhodli podporiť v poradí už tretí ročník najväčšieho slovenského podujatia Športujúce mesto 2017 v rámci Európskeho týždňa športu.

Pridajte sa k nám už túto nedeľu 24. septembra od 10:00 hod. v obľúbenom bratislavskom Sade Janka Kráľa na petržalskej strane Dunaja pri OC Aupark. Spolu si budete môcť vyskúšať viac ako 50 rôznych športových aktivít pre všetky vekové kategórie, ako napr. lukostreľbu, futbal, či rôzne športové tréningy pre verejnosť. Pripravených je 50 stanovíšť, 7 verejných tréningov a atraktívne exhibície športových profesionálov.

Okrem toho sme si pre vás pripravili relaxačnú zónu „SWAN CHILL OUT ZONE“, kde si všetci športu chtiví môžu popri športovaní aj oddýchnuť a občerstviť sa. Nájdete ju priamo v srdci parku, v priesvitnom „Igloo dóme“. Tu sa budete môcť stretnúť a získať podpis úspešných slovenských športovcov v rámci autogramiády, ktorá začína presne o 15:15 hod. Počas celého dňa pre vás naši zamestnanci pripravili aj zábavný animačný program pre deti.

Športuje aj celý SWAN

Vo SWANe žijeme športom po celý rok. Tím zamestnancov SWANu sa pravidelne zúčastňuje športových turnajov a behov. Len tento rok sme podporili účasťou podujatia, v ktorých tradične motivuje k účasti tím zamestnancov SWANu, ako sú: World Challenge Day, celosvetový charitatívny beh Wings for Life World RunNárodný beh Devín – Bratislava, alebo aj 23. ročník Trnavskej cyklistickej ligy. Náš futsalový tím sa tento rok opäť prebojoval do finále turnaja telekomunikačných firiem ICTFC a vďaka tomu zabojuje už v sobotu 11.novembra 2017 o medaily vo veľkom finále turnaja Best of the Best Football Challenge, v ktorom sa stretnú tie najlepšie firemné tímy z rôznych oblastí podnikania.