BODYFORM / NORDICWALKING

rsz_logo_vector_jfk

Športový klub Jana Fitness Koncept – ŠK JFK

Klub so sídlom a pôsobením v Malinove je základňou všetkých nadšencov športu a aktívneho voľného času, ktorým  popri práci, rodine a iných povinnostiach maximálne záleží na upevňovaní zdravia, sily, kondície a v neposlednom rade zlepšovaní svojich športových schopností. Ponuka tréningov klubu je zameraná na všeobecný rozvoj sily, kondície, koordinácie, na spevňovanie svalstva, zvyšovanie tonusu a funkčnosti svalstva všetkých vekových kategórií.

ŠK JFK je jedným z úspešných klubov Slovenskej asociácie naturálnej kulturistiky a fitness, ako aj Slovenskej asociácie Nordic Walking. Členovia klubu ako aj sympatizanti sa zúčastňujú tréningov klubu (bodyform, nordic walking, intervalový beh, kondičné tréningy, kick box, aikido, rehabilitačných cvičení), súťaží v behu, nordic walking, ako aj fitness a silovo- kondičných súťaží. Prioritou malinovského klubu JFK je však budovanie pevného zdravia posilňovaním, či už s vlastnou váhou alebo v posilňovni, zlepšenie kondície indoor a outdoor aktivitami, prevencia chorôb, ako aj pomoc pri rekonvalescencii, pooperačných, poúrazových stavoch alebo jednoducho pomoc pri začiatkoch v športovaní pre každého od detí až po seniorov. Klub dáva maximálny dôraz na výživu, športovú výživu, regeneráciu, organizuje semináre, prednášky a sústredenia s cieľom zlepšiť a ponúknuť zdravý životný štýl .
V klube nás vždy potešia úspechy našich najlepších amatérskych športovcov, ako aj samotná účasť člena na pretekoch rôzneho druhu.
Aj tento rok 2016 už máme v klube krásne úspechy: Majster Slovenska muži 40r  Nordic Walking, Majsterka SR aj EU ženy 60r Nordic Walking, bronz ženy 30r Nordic Walking, Majsterka SR v naturálnej kulturistike a fitness do 168 cm v bikiny fitness, bronz z MSR  v bikiny fitness do 175 cm, striebro a bronz z MSR Sport model v naturálnej kulturistike ženy nad 35r a do 170cm, bronz z majstrovstiev sveta v bikiny fitness do 170cm. Množstvo ďalších úspešných pretekárov v behu, nordic walking, Spartan Race,  Tvrďák, iné.

Facebooková stránka: FITNESS Malinovo JFK&NordicWalking

BodyForm aj Nordicwalking si budete môcť vyskúšať kedykoľvek počas celého dňa na celodennom stanovišti.