FITCURVES

FitCurves

V preklade FitKrivky, je najväčšia franšíza ženských fitnescentier na svete. Na Slovensku pôsobí FitCurves v Bratislave už od roku 2008 a mnohým ženám pomáha nielen schudnúť, ale aj nabrať štíhle svaly, ktoré im pomáhajú spaľovať tuky, zlepšovať ich zdravotný stav a udržiavať psychickú pohodu.

Je to unikátny systém 30 minútového cvičenia vytvorený špeciálne pre ženy od 12 rokov s rôznou fyzickou kondíciou. Tréning pozostáva z piatich fáz od zahrievania, kardio a silového cvičenia, ochladzovania až po strečing a má terapeutický efekt. Cvičenie je bezpečné, zábavné a efektívne pre ženy každého veku a v rôznej kondícii.

Počas jedného tréningu sa striedavo cvičí na posilňovacích strojoch a regeneračných podložkách, spálite do 500 kilokalórií a precvičíte si všetky hlavné svalové skupiny.

Zariadenie FitCurves bolo vyvinuté fyziológmi špeciálne s ohľadom na ženský organizmus.  Posilňovacie stroje pracujú na základe hydraulického odporu (analógia vodného aerobiku), vytvoreného tlakom kvapaliny vo valci. Cvičenie na takomto zariadení vyžaduje svalovú prácu v oboch smeroch. Preto sú posilňované všetky skupiny svalov. Veľkosť záťaže na kĺby a šľachy sa dá plynule meniť.

Tréner je prítomný v kruhu počas celého tréningu. Dáva pozor, aby sa cvičenia vykonávali správne a ukazuje ako správne používať posilňovacie stroje. Takýto prístup Vám pomôže dosiahnuť vytýčené ciele v najkratšom možnom čase.

Tréning prebieha v príjemnej a prívetivej atmosfére. Tri tréningy týždenne vám zvýšia pružnosť, odolnosť a silu – to vám pomôže predísť mnohým chorobám a predĺžiť krásu a mladosť svojho tela.

Zmeny, ktoré uvidíte na svojom tele vďaka tréningom s FitCurves, sa vám určite budú páčiť!

Tak, neváhajte a pridajte sa už dnes 🙂

Webstránka: www.fitcurvesbratislava.sk

Facebook: /FitCurvesRuzinov /FitCurvesPetrzalka /FitCurvesDlhediely /FitCurvesDubravka

FitCurves si budete môcť vyskúšať kedykoľvek počas celého dňa na celodennom stanovišti.

Zároveň FitCurves bude na podujatí aj ako jeden z verejných tréningov o 15:15.