NWNS ACADEMY

13165828_550528385127814_2583508114740849785_n

No Will No Skill Academy

No Will No Skill Academy bola založená v roku 2013 a otvorená pre verejnosť od začiatku roku 2014. Vznikla na základe myšlienky, že človek je stvorený na všestranný pohyb, ktorý ale väčšine ľudí v dnešnej dobe chýba. Počas svojej relatívne krátkej existencie si prešla rozsiahlym vývojom a dnes je z nej jedna z najunikátnejších telocviční na Slovensku.

V našej Akadémií si príde na svoje každý – či už si úplný pohybový analfabet, ktorý potrebuje získať základy koordinácie, kancelárska krysa, čo chce rozhýbať svoje stuhnuté a deformované telo, silák, ktorý sa chce hýbať elegantnejšie, alebo rozšíriť svoje obzory v oblasti práce s vlastným telom, alebo jednoducho fanúšik pohybu, ktorý chce posunúť svoje pohybové schopnosti na ďalší level. Pohybová výuka v Akadémii prebieha pomocou skupinových tréningov a príležitostných workshopov.

TRÉNINGY

Naše skupinové tréningy sú všetky vedené s ohľadom na filozofiu všestranného pohybu. V praxi to znamená, že obsahujú minimum špecializácie a všetky zlepšia tvoje pohybové schopnosti ako také. Každý z nich obsahuje rozcvičku zameranú na zlepšenie mobility celého tela a každý z nich ti pomôže zlepšiť koordináciu tvojich končatín v priestore. Často na nich používame rôzne jednoduché nástroje, lokomócie (prechod z bodu A do bodu B), či hry vo dvojici.

Webstránka: www.nowillnoskill.academy

Facebook: No Will No Skill Academy

NWNS Academy si budete môcť vyskúšať kedykoľvek počas celého dňa na celodennom stanovišti.

Zároveň bude NWNS Academy na podujatí o 17:15 ako jeden z verejných tréningov. 

IMG_5095 nowilllll nowillnoskill