PORTDEBRAS

PortDeBras

PortDeBras je body&mind koncept, ktorého autorom je ruský tanečník a choreograf Vladimir Snezhik. Toto cvičenie je založené na myšlienke posilňujúceho a zároveň rehabilitačného tréningu skombinovaný s intenzívnou prácou paží počas celej hodiny. Rozvíja mobilitu kĺbov, silu a flexibilitu svalov, buduje pohybové zručnosti a prispieva tak k harmonizácii fyzickej a psychickej rovnováhy.

PortDeBras je prevedenie cvikov v krásnom ladnom pohybe za doprovodu príjemnej chilloutovej hudby. Tréning je určený pre všetkých, ktorí obľubujú tanec bez ohľadu na úroveň schopností a vek.

Vlaďa Jurišová

Vlaďa Jurišová si ako inštruktorka prešla mnohými aeróbnymi a body&mind formami cvičení.

Jej srdcovkou sa stalo cvičenie PortDeBras, ktoré v roku 2009 priniesla spolu s niekoľkými ďalšími ľuďmi na Slovensko v podobe prvých komerčných lekcií.Odvtedy absolvovala opakovane všetky stupne školení PortDeBras doma aj v zahraničí s jeho tvorcom –  ruským choreografom a tanečníkom Vladimirom Snezhikom a dosiahla vzdelanie PortDeBras Trainer, ktoré ju oprávňuje prezentovať PortDeBras a viesť oficiálne workshopy ako napríklad PortDeBras Club System, PortDeBras Band…

Má licenciu aj na rozširujúce formy ako PortDeBras Band, PortDeBras Par Terre či PortDeBras Ball. Na jej hodine zažijete naozaj pravú esenciu tohto krásneho cvičenia.

Webstránka: www.portdebras.sk

PortDeBras bude na podujatí ako jeden z verejných tréningov o 13:15.