STOLNÝ HOKEJ

Klub stolného hokeja (THC) Predators

Stolný hokej … čo sa vám pri tomto slovnom spojení vybaví? Detská hra? Máte pravdu, ale zároveň sa aj mýlite. Stolný hokej už totiž dávno prestal byť len detskou hrou a stal sa športom so všetkým čo k tomu patrí. Stolný hokej si vyžaduje nielen zručnosť, postreh, rýchlosť a presnosť, ale a to najmä, vysoké nasadenie, talent, natrénované akcie a kus športového šťastia. Proste si vyžaduje to, čo každý šport. Stolný hokej však nepatrí len tým, ktorí ho hrajú s cieľom stať sa jedným z najlepších na svete, ale i tým, ktorí ho hrajú len pre svoje potešenie a zábavu a berú ho ako perfektný relax a oddych. Stolný hokej je jedna veľká vášeň, ktorá si vie získať každého.
Hrací stôl stolného hokeja STIGA Play-Off sa používa na všetkých turnajoch v stolnom hokeji. Svojimi rozmermi, náročnosťou ovládania a možnosťami, ktoré ponúka na tvorivú kombinačnú hru sa vymaňuje z kategórie detských hračiek a vzhľadom samotnej hracej plochy a figúrok hokejistov je tak podobný veľkému ľadovému hokeju.
Turnaje v stolnom hokeji sa organizujú po celom svete. V stolnom hokeji dominujú Švédi, Rusi, Fíni, Česi, Nóri a Lotyši. Slovensko je v tzv. druhej výkonnostnej vlne, kde nám spoločnosť robí Ukrajina, Nemecko, Maďarsko, Kanada, USA, Slovinsko, Dánsko, Estónsko, Chorvátsko, Rakúsko.
Súťaže na Slovensku zastrešuje Slovenská asociácia stolného hokeja (SASH) a kluby, ktoré pôsobia v mestách Bratislava, Nové Zámky, Skalica a Košice.

Webstránka: thc-predators.webnode.sk

Facebook: https://www.facebook.com/groups/449721471858353

Stolný hokej si budete môcť vyskúšať kedykoľvek počas celého dňa na celodennom stanovišti.