Staňte sa partnerom Športujúceho mesta!

Po úspešných dvoch ročníkoch nášho podujatia začíname už teraz pripravovať tretí ročník podujatia Športujúce mesto. Keďže sa Európsky týždeň športu uskutoční tento rok 23. – 30. septembra, tak sa Športujúce mesto tento rok uskutoční 24.9. 2017.

Po úspešnom prvom ročníku sa nám podarilo podujatie zlepšiť a druhý ročník bol takmer vo všetkých smeroch výrazne lepší. Výrazne stúpol počet návštevníkov, počet športových stanovíšť, viac detí sa zapojilo do súťaže o športové ceny, zlepšila sa medializácia. Napriek tomu máme už teraz pripravené viaceré novinky a zlepšenia, ktoré chceme pre návštevníkov pripraviť. Samozrejme sme si vedomí, že pre úspešnosť neziskového športového podujatie takéhoto rozsahu sú nevyhnutní partneri.

Aj týmto spôsobom by sme chceli osloviť všetkých potenciálnych partnerov, ktorí majú záujem spojiť svoje meno s našim športovým podujatím. Ak sa Vám naše podujatie a naša filozofia, s ktorou pripravujeme Športujúce mesto páči, budeme radi ak sa nám ozvete a spolu môžeme prebrať podmienky spolupráce. Kontaktovať nás môžete mailovo či telefonicky na ľubovoľných kontaktoch uvedených na stránke.

Ďakujeme!